USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
  • Kontakty

Suites Green Village Flecheiras

ex. Suítes Green Village Flecheiras

Rezerwacja online
2026-09-22
2026-09-23

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

84

Suites Green Village Flecheiras 3*

 Wi-Fi
 Hotel przyjazny dzieciom

Łóżeczka dla dzieci

 Klimatyzacja
 Zwierzęta domowe

Przyjazny zwierzętom


Praia Flecheiras znajduje się około 5 min jazdy samochodem od hotelu Suites Green Village Flecheiras, który oferuje słoneczny taras i miejsce na piknik.

Guajiru znajduje się w jedynie 250 metrach stąd.

Pokoje wyposażone są w klimatyzację, a także telewizję satelitarną dla niezapomnianego komfortu gości. Zawierają łazienki z oddzielną toaletą i prysznicem. Oddzielna toaleta i prysznic znajdują się w oddzielnych łazienkach. Goście mogą podziwiać widoki na ogród.

Restauracja Bomd+ Restaurante znajduje się blisko Suites Green Village i serwuje dania kuchni południowoamerykańskiej w odległości 8 min spacerem od obiektu.

  • Lokalne atrakcje
  • Guajiru
    4,6 km
  • Praia Flecheiras
    550 m
  • Plaża Flecheiras
    850 m
  • Praia de Flexeiras
    300 m
  • Plaża Guajiru
    3,8 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Przyjazny zwierzętom
  • Ochrona całodobowa
  • Gaśnice

Opcje wyżywienia

  • Przybory kuchenne

Usługi rekreacyjne

  • Słoneczny taras
  • Ogród

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Minibar
  • Kącik dzienny
  • Patio
  • Meble ogrodowe
  • Stół
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków
  • Telewizor LCD
  • Łóżeczka dla dzieci

Ważna informacja

Przyjazd: od 14:00 do 23:59
Wyjazd: od 08:00 do 12:00

Często Zadawane Pytania

  • 🌇

    Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z hotelu Suites Green Village Flecheiras?

    Podróż od hotelu Suites Green Village Flecheiras do centrum miasta zajmuje 5 min spacerem.
  • Czy na terenie 4-gwiazdkowego hotelu Suites Green Village Flecheiras jest dostępny parking?

    Tak, 4-gwiazdkowy hotel Suites Green Village Flecheiras ma bezpłatny prywatny parking za darmo.
  • 🕗

    Jaka jest godzina wymeldowania w hotelu Suites Green Village Flecheiras?

    Goście hotelu Suites Green Village Flecheiras muszą wymeldować się o 12:00.
  • 💵

    Jaka jest cena pokoju w 4-gwiazdkowym hotelu Suites Green Village Flecheiras?

    Średnia cena pokoju w 4-gwiazdkowym hotelu Suites Green Village Flecheiras to 28 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-09-22
2026-09-23

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Suites Green Village Flecheiras, Brazylia

Rua Dos Xucurus 202, Flecheiras, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hoteis-noreste-de-brasil.com

All rights reserved